5.5.2014
| Web page is over

Otevřít
Po letech provozu těchto stránek přesouvám aktivity na jednodušší variantu FB profilu. Je otevřený i pro ty z vás, kteří nepoužíváte FB, tkže byste neměli být o nic ochuzeni. Díky za support!


2.2.2013
| Decadance - NIGHT OF HEROES

Otevřít
Armand Van Helden, Antoine Clamaran, Sander Kleinenberg, Mauro Picotto, Angelo Mike poprvé spolu na jedné párty slibuje hodně netradiční zážitek.
Moc se na akci těším a všechny srdečně zvu.


20.10.2012
| OPENING PARTY

Otevřít
Pachatel se vrací na místo činu!
Tuto sobotu se po velké rekonstrukci opět otevírá kolínský klub Staré Lázně, který patří mezi zásadní klubové místo ve Středních Čechách. Pravidelně se zde potkávají domácí, ale i zahraniční špičky taneční scény, kterým tento podnik nabízí kvalitní technické podmínky pro jejich produkci. Párty jsou tu hodně našlápnuté a atmosféra uvolněná a přátelská.
Těším se na staré známé a všechny ostatní srdečně zvu.


15.9.2012
| Hed Kandi v Mecce

Otevřít
Hed Kandi oslavuje 10 let pořádání nejhedonističtějších show na Ibize, takže očekávejte půvab, styl a nezapomenutelnou atmosféru rukou ve vzduchu vynásobenou deseti, protože club Mecca nabízí světoznámé hudebníky Hed Kandi, nebeskou house music a extravagantní zábavu pro perfektní noc.
Moc se na na hraní s touto partou těším - máme si co zahrát :-)


28.4.2012
| Manabe Project slaví v Táboře!

Otevřít
Těžko dnes hledat fungující taneční párty, natož koncept .... a přeci! Kluci v Táboře jeden takový mají a slaví s ním úspěchy už celé 2 roky. Jedu to oslavit s nimi, takže mejdan oslavovič!


16.4.2012
| Live set

Otevřít
Ahoj, po dlouhé době tu mám trochu music tentokrát ze společného vystoupení z velice talentovaným DJ, jehož nick bude brzy zajisté v pravidelných lineupech, zapamatujte si ho DJ MichalPrusa!!!

P@co&MichalPrusa Opening set @ SaSaZu Prague 8.4.2012 by P@Co&Michalprusa on Mixcloud3.2.2012
| New setup

Otevřít
Přátelé, po měsíci odpočinku jsem zpět v plné síle.
Mám nový setup, díky kterému mohu hrát trochu odlišněji než všichni pražští floutci :-)
Říkám tomu MASHUP SHOW LIVE a věřím, že se to bude líbit.
V únoru se uvidíme 3. v SaSaZu a 17. v Ministry of Fun. Více v sekci date.
Plánuji také svůj vlastní podcast a mnoho dalšího.


25.11.2011
| Crossover v SaSaZu

Otevřít
Všem příznivcům house a RnB music nachystáme společně s DJ Balck Jesusem skvělou jízdu už tento týden v SaSaZu!


4.11.2011
| Decadance

Otevřít
Velmi netradiční pojetí taneční párty na nás čeká v listopadovém díle Decadance s podtitulem BACK 2 CZECH.
Výpravný večer nabídne hned několik velice zajímavých DJských soubojů v opravdovém boxerském ringu, který vyroste přímo uprostřed klubu SaSaZu.


1.9.2011
| Vinyl is back

Otevřít
Také patříte mezi lidi, kterým se současný sound tak nějak slejvá a ztrácí svůj půvab? Říkáte si, kde je to kouzlo oněch magických černých kotoučků jejichž zvuk je prostě nepřekonatelný včetně nepostradatelného praskání v pozadí?
Super, VINYL IS BACK!!!! Přijďte druhý zářijový pátek nejen zavzpomínat na časy nedávné, ale také zakusit onu atmosféru v podání těch nejpovolanějších. Loutka, Bydlo, P@co a skvělá vinylová jízda v SaSaZu!!!


[ Archiv článků ]